Kvalitatīvas Masāžas Vannas Latvijā

Ūdens sniedz ne tikai labsajūtu, spēku un enerģiju, tas regulē imūnsistēmas darbību kā arī uzlabo asinsriti. Katram cilvēkam ir nepieciešams atbrīvoties no uzkrātā stresa. Relaksēties, pilnībā atslābināties, uzlabot savu fizisko stavokli.


Vurcs uzņēmums piedāvā lielisku iespēju iegādāties savā vannasistabā augstas kvalitātes akrila masāžas vannas par saprātīgu cenu. Katra masāžas vanna tiek izgatavota individuāli pēc pasūtījuma. Vurcs ūdens masāžas sistēmas pēc Jūsu izvēles var integrēt gan taisnstūra gan asimetriskās un stūra akrila vannās. Izpilde 2 darbadienu laikā!

Palutiniet sevi ar Vurcs masāžas sistēmām un Jūsu ķermenis būs lieliskā formā.

Mēs paši ražojam un montējam ūdens masāžas sistēmas akrila vannās tepat Latvijā. Vurcs birojs un masāžas vannu darbnīca atrodas Olainē.

 

Mēs nodrošinam augstas kvalitātes darbu, 4 gadu garantiju Vurcs burbuļvannām, izvēli pēc Jūsu pieprasījuma. Pie mums Jūs varat izvelēties mūsdienīgas, dažāda tipa masāžas vannas par saprātīgām cenām.

 

Džakuzi montēšana un piegāde tiek veikta maksimāli isā laikā, pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu mājām vai jebkurā citā Jums izdevīgā vietā un laikā.

 

Esam atsaucīgi un novērtējam katru pieprasījumu. Tikai un vienīgi ar neatlaidīgu darbu montējam unikālas Vurcs masāžas vannas tieši Jums.

Masāžas Vannas Bildes