BALTECO Stūra vannā RHEA iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmu 542 JETS SPA

Balteco Stūra akrila vannā Rhea 17, ar izmēru 169cm x 118cm cena: 400.00 €, iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu un airo masāžas sistēmu 542Jets SPA = Cena: 910.00 €, Kopā: 1310.00 €


Igauņu ražotā stūra akrila vannā RHEA tika iemontēta Latvijā ražota hidromasāžas un SPA masāžas sistēmas VURCS. 

 Par hidromasāžas sistēmu: 'VURCS 542 Jets' sistēma, tajā ietilpst 5 muguras un plecu masāžas sprauslas, 4 lielās regulējamās sānu sprauslas un 2 lielās regulējamās pēdu masāžas sprauslas. Pneimatiskais slēdzis un gaisa padeves regulātors.

 SPA 12-18 sprauslu sistēma: Patīkama ( relaksējoša ) gaisa masāžas sistēma, kur gaisa plūsma vannā tiek panākt ar gaisa sprauslu palīdzību vannas pamatnē. Relaksējošais efekts tiek sasniegts ar gaisa kompresora palīdzību, kas ģenerē silto gaisu un palīdz uzturēt pastāvīgu ūdens temperatūru masāžas vannā. Siltie gaisa burbulīši uz ādas izraisa vieglu, patīkamu kairinājumu, radot reflektoru efektu.

Mēs Paši Montējam un Ražojam Masāžas Sistēmas, tepat Latvijā, Olainē. Jebkura Latvijas Dzivokļa Vannas Istabai. Visiem Vannu izmeriem, Maziem vai Lieliem(taisnstura, apaļa vai stūra) Labākā Cena un Kvalitāte Masāžas Vannām.

VURCS uzņēmums stradā pēc tāda principa: Klients iegādājas jebkuru akrila vannu kas ir pieejama Latvijas tirgū un uzņēmums VURCS šajā vannā iemontēs Ūdens Masāžas Sistēmas pēc Jūsu izvēles

-Bildes, Video un Mūsu darbus skatiet FaceBookā: www.facebook.com/VURCSLtd
+371 22-464-032
 www.VURCS.lvMasāžas Vannas Bildes

VIDEO Masāžas Vannas