Kādēļ VURCS hidromasāžas vannas ir pašas labākās Latvijas santehnikas tirgū?

VURCS uzņēmums ir pavisam jauns Latvijas tirgū, bet šī uzņēmuma pieredze ārpus Latvijas sasniedz 35 gadus hidromasāžas un SPA vannu ražošanā. VURCS ūdens masāžas sistēmas jeb tā sauktā hidromasāža nāk no Lielbritānijas. Katra hidromasāžas sastāvdaļa tiek ražota un testēta Anglijā pēc augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem.
Ar ko VURCS montētas masāžas sistēmas ir labākas par citām hidromasāžas sistēmām?

1. VURCS kvalitāte:
Katra VURCS masāžas vanna ir montēta Latvijā, ar viss augstākās kvalifikācijas speciālistiem. Līme un silikons ko izmanto VURCS ražotne nāk no Austrijas ražošanas giganta Würth. Katra VURCS masāžas vanna pēc montēšanas tiek cītīgi testēta un pārbaudīta uz jebkāda tipa defektu vai brāķi sistēmā, un tikai tad tiek nogādāta pasūtītājam.

2. VURCS ūdens masāžas sistēmas:
35 gadu laikā iekrātā pieredze hidromasāžu sistēmu izgatavošanā un montēšana, ļauj teikt ka VURCS hidromasāžas sistēmas ir perfektas. VURCS uzņemums ir pilnīgi atteicies no jebkādiem paildus aprikojumie priekš masāžas vannām. VURCS masžās vannas ir viegli lietojamas un tīrāmas, nav nekādas papildus elektronikas, kas var jebkurā mirklī salūst un masāžas vanna vairs nebūs lietojama. Ģeometriski pareizi novietotas sprauslas un ūdens sūknis ļauj VURCS masāžas sistēmas tīrīt tikai reizi mēnesī, ar džakūzi tirāmo līdzekli GH 1L

3. VURCS hidromasāžu un SPA sistēmu cena:
Tā kā VURCS hidromasāžu vannās nav nekā lieka, tas cena krasi samazinās salidzinajumā ar citiem masāžu sistēmu ražotājiem un ir pieejama jebkuram Latvijas  iedzīvotājam.

4. VURCS ūdens masāžas sistēmas var montēt jebkurā akrila vannā.

5. VURCS sistēmu garantija

Visām piedāvātām precem mēs dodam minimums 4 gadu garantiju. Ja šī laikā posmā Jums radīsies problēmas, tad Jūs droši varēsiet zvanīt mums. Bet kā rāda pieredze uz 1000 masāžas vannām remontus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Zvaniet +371 22-464-032 atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, ieteiksim viss pareizāko ceļu!

Labākās masāžas vannas un hidromasāžas vannas Latvijā
Masāžas Vannas Bildes

VIDEO Masāžas Vannas