Uzņēmums “VURCS” aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražoto produkciju (0)

Uzņēmums “VURCS” aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražoto produkciju tirzniecības centrā 'SB Siltumtehnika' Maskavas iela 444b, LV-1063. VURCS hidromasāžas vannas tiek ražotas un montētas tepat Latvijā, Olainē

VURCS Masāžas Akrila Vanna Besco Rima PMD 130cm x 85cm (0)

Ļoti mazā akrila vannā Besco Rima ar izmēru 130cm uz 85cm VURCS uzņēmus iemontēja hidromasāžas sistēmu VURCS 542 Jets. 5 sprausla muguras un plecu masāžai, 4 lielās regulējamās sprauslas sānu masāžai un 2 lielās rehulējamās sprauslas pēdu masāžai.

Tirīšanas līdzeklis VURCS džakuzi un hidromasāžu sistēmām HG 1L (0)

Burbuļvannas lietošanas laikā un pēc tam iekšējā sistēmā notiek baktēriju veidošanās un kaļķa, ziepju un eļļas piesārņojuma veidošanās. Ja gadījumā netiek veikta regulāra tīrīšana, burbuļvanna nedarbosies tik labi un visbeidzot var arī sabojāties.

Какую пользу приносит водный массаж VURCS? (0)

В ряду физиотерапевтических процедур водный массаж стоит на втором месте после мануального. Он почти так же эффективен, а к пользе физического давления добавляется еще и целебное воздействие воды. Боль, усталость, напряжение в воде чувствуются гораздо меньше.

Kādēļ VURCS hidromasāžas vannas ir pašas labākās Latvijas santehnikas tirgū? (0)

VURCS uzņēmums ir pavisam jauns Latvijas tirgū, bet šī uzņēmuma pieredze ārpus Latvijas sasniedz 35 gadus hidromasāžas un SPA vannu ražošanā. VURCS ūdens masāžas sistēmas jeb tā sauktā hidromasāža nāk no Lielbritānijas. Katra hidromasāžas sastāvdaļa tiek ražota un testēta Anglijā pēc augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem.

Akrila vanna Riho Future 180cm uz 80cm ar VURCS Hidromasāžas vannu 542 Jets SPA (0)

Akrila vannā Riho Future ar izmēŗu 180cm garumā un 80cm platumā, VURCS uzņemums iemontēja hidromasāžas sistēmu VURCS 542 Jets SPA, kur 5 sprauslas ir muguras un plecu masāžai, 4 lielās regulējamās sprauslas sānu masāžai un 2 lielās sprauslas pēdu masāžai