BESCO PIRAMIDA DELFINA akrila vannā iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu (0)

PMD BESCO PIRAMIDA DELFINA asimetriskā akrila vannā ar izmēru 166cm x 107cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu 542 Jets. Hidromasāžas vannā VURCS ir 11 masāžas sprauslas, pmneimatiskais slēdzis un gaisa padeves regulātors.

Apbalvoti konkursa 'Cersanit un VURCS' uzvarētāji (0)

Kopīgi rikotajā konkurs, uzņēmums 'Cersanit' davināja balvā divas akrila vannas Cersanit Octavia, bet uzņēmusm 'VURCS' balvā davināja divas hidromasāžas sistēmas priekš šim akrila vannām

Kas ir Akrils un Akrila vannas? (0)

Pēdējā laikā ļoti iecienīti ir akrila izstrādājumi, un tam ir savs izskaidrojums. Akrils ir viens no cietākajiem plastikāta izstrādājumiem. Tas atzīts par ekonomisku, estētisku un veselībai nekaitīgu materiālu. Salīdzinot ar čuguna vai mākslīgā marmora izstrādājumu svaru, akrils ietilpst “vieglākajā grupā”. Akrila vannas svars faktiski nepārsniedz 15—25 kilogramus. Tas nozīmē, ka šo izstrādājumu var viegli aiznest un novietot vajadzīgajā vietā. Tajā pat laikā akrila vannas nav tik izturīgas kā no čuguna vai akmens massas darinātās. Pēdējās saimniekam kalpos ilgāk. Taču akrila vannas labi un ilgi notur siltumu, kā arī slāpē hidrosistēmas radīto troksni.

Akrila vanna RAVAK ROSA II 170cm x 110cm ar VURCS SPA Hidromasāža sistēmu (0)

Akrila vanna RAVAK ROSA II ar izmēru 170cm * 110cm, kurā iemontēta Hidromasāžas un SPA masāžas sistēmas VURCS 542 Jets SPA.

Labākās masāžas vannas un hidromasāžas vannas Latvijā (0)

Par labāko ūdens masāžas vannu vai hidromasāžas vannu var uzskatīt to vannu, kura ir montēta priekš Jums individuāli. Ar šādu pakalpojumu Latvijā nodarbojās uzņēmums VURCS, kuru darbnīca atrodās Olaines pilsētā.

Cersanit Octavia 150cm uz 70cm vai 170cm uz 70cm ar VURCS Hidromasāžu (0)

Akrila vanna Cersanit Octavia, taisnstūra akrila vanna Octavia 150cmx70cm vai 170cmx70cm, akrila vanna ražota Polijā un ir piemērota hidromasāžas sistēmas montēšanai šajā akrila vannā. Sienu biezums akrila vannā Cersanit Octavia ir 4,2mm, ar VURCS ūdens masāžas sistēmu šī hidromasāžas vanna kalpos Jums ilgus gadus

RAVAK Asymmetric 170cm*110cm VURCS Ūdens Masāžas Sistēmas 542 Jets SPA 18 (0)

Akrila vann RAVAK Asymmetric ar izmēru 170cm uz 110cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 542 Jets SPA 18, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus.

Ravak BeHappy 150cmx75cm un VURCS Hidromasāžas Sistēma 642 Jets SPA (0)

Akrila vann Ravak BeHappy ar izmēru 150cm uz 75cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 642 jets SPA, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus. VURCS masāžas vannas ir viegli lietojamas ar pneimatisko slēdzi un gaisa padeves regulātoru.

PAA ACCORD vanna 170cm*85cm un VURCS Hidromasāžas sistēma 542 Jets (0)

Akrila vann PAA ACCORD ar izmēru 170cm uz 85cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 542 jets SPA, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus. VURCS masāžas vannas ir viegli lietojamas ar pneimatisko slēdzi un gaisa padeves regulātoru.

Акриловая ванна Banoperito TULIP 170 х 70 (0)

Tulip – модель от польской компании Banoperito. Лаконичный дизайн прямоугольной белой конструкции позволяет идеально вписать устройство в любой интерьер. Как и большинство акриловых ванн, представленное изделие характеризуется: