Чем полезен гидромассаж Vurcs.lv (0)

Правильно сделанный гидромассаж является очень полезным - вы начнете ощущать, как он действует, еще до окончания сеанса. Мощные струи воды стимулируют кровообращение и лимфооток во всем теле. Благодаря высокой температуре воды раскрываются и очищаются поры, поэтому после процедуры ваша кожа будет выглядеть более чистой, свежей и здоровой

Как почистить гидромассажную ванну VURCS (0)

После напряженного дня вы пришли домой и решили принять ванну джакузи, которой уже давно не пользовались. Вы включили музыку, наполнили ванну горячей водой, зажгли ароматические свечи, налили себе бокал вина, залезли в ванную, включили массажные струи и только начали расслабляться, как почувствовали, что покрываетесь скользкой черной гадостью и жирными серыми пузырями!

VURCS Džakuzi Sistēma Akrila Vannām 542 SPA (0)

Zemūdens strūklu iedarbība hidromasāžas laikā lieliski attīra ādu, piesātina to ar skābekli, izvada toksīnus, stimulē un piešķir audiem un muskuļiem tonusu, aktivizē asinsriti un vielmaiņu, paātrina atjaunošanās procesus un uzlabo organisma vispārējo stāvokli.

Hidromasāžas vannas - efektīvs līdzeklis cīņā ar celulītu un nogurumu (0)

Mūsdienu sievietes ikdienā, kad bieži nākas piedzīvot stresu, nemieru, nepareizus ēšanas paradumus un vēl strādāt sēdošu darbu, ļoti izplatītas problēmas ir nogurums un celulīta veidošanās. Lai gan ir dzirdētas daudzas iespējas, kā no netīkamās "apelsīna miziņas" atbrīvoties, tikai retos gadījumos kāds no līdzekļiem arī reāli palīdz.

VURCS ŪDENS MASĀŽAS SISTĒMAS VEIDI (0)

Muguras / plecu masāžas sistēma:nŪdens plūsma caur minisprauslām, kas ir anatomiski veidotas un pielāgotas muguras daļai, nodrošina muguras masāžu vannā, veicinot tonizējošu sajūtu.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 542 SPA (0)

Zemūdens strūklu iedarbība hidromasāžas laikā lieliski nattīra ādu, piesātina to ar skābekli, izvada toksīnus, stimulē un piešķir audiem un muskuļiem tonusu, aktivizē asinsriti un vielmaiņu, npaātrina atjaunošanās nprocesus un uzlabo organisma vispārējo stāvokli.