Par Facebook konkursa uzvarētāju kļūst Ilze Bergmane, balvā saņemot 1'000euro savas vannas istabas remontam (0)

Uzņēmumu VURCS un RAVAK rikotajā konkursā 'VURCS Ltd' Facebook mājas lapā, ar balvu 1'000 euro vannas istabas remontam, par uzvarētāju kļuva ILZE BERGMANE. Ilze izpildīja visus konkursa nosacījumus un ne, tikai, palīdzot zimoliem VURCS un RAVAK kļūt daudz atpazīstamākiem Latvijas santehnikas tirgū.

Nomaini Savu Veco Vannu Pret Jaunu VURCS Hidromasāžas Akrila Vannu (0)

Paši Montējam un Ražojam Masāžas Sistēmas Akrila Vannām tepat Latvijā Olainē. Visiem vannu izmēriem: 140cm*70cm, 150cm*70cm, 160cm*70cm utt. Kas ietilpst cenā: ✅akrila vanna✅VURCS masāžas sistēma 542 Jets✅sānu panelis 70cm✅lielais panelis✅minimus 4 gadu garantija un arī pēc garantijas beigām uzņēmums VURCS vienmēr sniegsim nepieciešamo palīdzību

Riho Future 180cm*80cm, VURCS Hidromasāžas sistēma 542 Jets SPA 12 (0)

Paši Montējam un Ražojam Masāžas Sistēmas Akrila Vannām tepat Latvijā Olainē. Visiem Vannu izmeriem, Maziem vai Lieliem(taisnstura, apaļa vai stūra), Labākās Cenas Masāžas Vannām. Vecai vai Jaunai Akrila Vannai. Garantija un Apkope 4 gadi. Izgatavošana un Piegāde līdz 2 dienām

Masāžas Akrila Vanna VURCS | RAVAK Gentiana 150x150 (0)

Ražots Latvijā www.Vurcs.lv Hidromasāžas un SPA Akrila Vanna ar unikālu VURCS ūdens masāžas sistēmu. Kontakttālrunis: +371 22-464-032

Hidromasāža jeb ūdens dziedniecība (0)

Nevienam nav noslēpums, ka ūdens dziedniecība sniedz ne tikai labsajūtu, spēku, veldzi un veselību, bet arī ir viena no senākajām ārstniecības metodēm, kas tiek lietota slimību ārstēšanai un profilaksei. Tā sniedz ārstējošu iedarbību, regulē imūnsistēmas darbību, kā arī veicina organisma norūdīšanos. Ūdensdziedniecības procedūras veic arī skaistumkopšanas nolūkā, tās palīdz atbrīvoties no liekā svara un celulīta, jo uzlabo asinsriti un aktivizē vielmaiņu.

VURCS Hidromasāžas Sistēma Akrila Vannām 8 JETS (0)

Procedūras laikā notiek taukaudu sairšanas un izvadīšanas process, atveras poras, izvadās zemādas sārņi. Uzlabojas ādas krāsa un tās struktūra. Veicina muskuļu relaksāciju, kā arī samazina muskuļu saspringumu un sāpes. n

SPA vanna palīdzēs Jums atpūsties (0)

SPA vanna palīdzēs Jums atpūsties, atgūt spēkus un veselību. Tagad Jums un Jūsu ģimenei katru dienu būs iespēja izbaudīt patīkamo masāžas iedarbību un rūpēties par savu veselību neizejot no mājām.

РЕКОМЕНДАЦИИ ПО УХОДУ ЗА САНТЕХНИКОЙ «VURCS» (0)

Сохранение гидромассажной ванны в хорошем состоянии на протяжении всего срока службы возможно при соблюдении несложных условий

Польза и вред от применения гидромассажа (0)

О пользе гидромассажа сказано многое, а существует ли какой-нибудь негативный эффект? При различных исследованиях воздействий гидромассажа на организм человека не было обнаружено никаких вредных последствий.

Гидромассажная ванна джакузи (0)

С давних времен человек использовал природные источники для поддержания физической чистоты и здоровья. И особенно благодатными для таких процедур были земли с природными гейзерами. Такое чудо природы не могло остаться без внимания человека, была изобретена гидромассажная ванна джакузи, аналог природного гейзера в домашних условиях.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 33 Jets (0)

Procedūras laikā cilvēka organismā aktivizējas visi metaboliskie procesi. Pastiprinās limfas cirkulācija, atjaunojas optimālais ūdens balanss audos – pazūd tūskas.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 542 Jets (0)

Hidromasāžas vannai ir neskaitāmi efekti, kas nāk npar labu ķermenim un ngaram, visvairāk tieši daiļā dzimuma pārstāves piesaista fakts, ka ar īpašo masāžas seansu palīdzību var atbrīvoties no tik nevēlamā celulīta.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 8 Jets (0)

rocedūras laikā notiek taukaudu sairšanas un izvadīšanas process, atveras poras, izvadās zemādas sārņi. Uzlabojas ādas krāsa un tās struktūra. Veicina muskuļu relaksāciju, kā arī samazina muskuļu saspringumu un sāpes.