Masāžas vannas VURCS akrila vannām (0)

Labākās ūdens masāžas sistēmas Latvijā ražo uzņēmums VURCS. Kvalitāte un cena masāžas vannām ir pati labākā eiropā. VURCS uzņēmums ražo masāžas sistēmas tepat Latvijā, Olainē.

RIHO NORA Asimetriskā Akrila Vannā iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets (0)

RIHO NORA Akrila Vannā ar izmēru 160cm x 100cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets. Nestandarta čehu akrila vannā RIHO Nora, tika montēta VURCS masāžas sistēma, kur 5 sprauslas ir muguras un plecu masāžai, 4 lielās sprauslas sānu masāžai, un 2 lielās sprausals pēdu un kāju masāžai.

Maza izmēra akrila vannā BESCO Piramida Bona iemontējām VURCS masāžas sistēmu (0)

Maza izmēra tainstūra akrila vannā ar izmēru (140cm*70cm) 'BESCO Piramida Bona' iemontējam VURCS hidromasāžas sistēmu '542 JETS' Masāžas vanna VURCS ir aprikota ar hidromasāžas sistēmu VURCS, kur 5 sprauslas domātas muguras un plecu masāžai, 4 regulējamas sānu sprauslas, sānu masāžai, un 2 regulējamas sprauslas pēdu un kāju masāžai.

BALTECO Stūra vannā RHEA iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmu 542 JETS SPA (0)

Balteco Stūra akrila vannā Rhea 17, ar izmēru 169cm x 118cm cena: 400.00 €, iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu un airo masāžas sistēmu 542Jets SPA = Cena: 910.00 €, Kopā: 1310.00 €

Ravak vanna Rosa 2 un RAVAK vanna FORMY 01 kopā ar VURCS hidromasāžas sistēmu (0)

Jau drīzumā uzņēmums VURCS, kurš ražo masāžas vannu sistēmas, montēs šajās Ravak akrila vannās hidromasāžas sistēmas, Ravak vannas Rosa 2 1700mm uz 1050mm un FORMY 01 170cm uz 75cm tikas aprīkotas ar VURCS masāžas sistēmām 542 JETS SPA 12, AIRO masāžas sistēma kopā ar hidromasāžu.

VURCS ūdens terapijas sistēmas palīdz uzlabot visa ķermeņa labsajūtu (0)

Zemūdens masāža ir vispārējā ķermeņa masāža ūdenī, kas izraisa pozitīvas emocijas un miera sajūtu, atslābina, mazina sāpes, veicina vielmaiņu un asins apgādi, tai piemīt nomierinošs vai tonizējošs ārstniecisks efekts.

Caurumu urbšana akrila vannā vai burbuļvannā VURCS (0)

VURCS uzņēmums rāda piemēru kā notiek urbšanas proces akrila vannā RAVAK, pēc caurumu urbšanas akrila vannā tā lēnām top par masāžas vannu, vai burbuļvannu. Masāžas vannu ražošana notiek Latvijā, Olainē.

Burbuļvannas un HidroMasāža VURCS Latvija (0)

Ūdens masāža ir unikāla procedūra, kas sevī apvieno ūdens dziedinošo spēku un masāžas relaksējošās īpašības, sniedzot mieru un baudījumu gan ķermenim, gan prātam. Patīkami siltais ūdens un masāžas strūklas ar dažādu intensitāti un amplitūdu veicina muskuļu atslābināšanos un mazina sāpes. VURCS HidroMasāžas procedūra ieteicama gan sievietēm gan vīriešiem.