Kvalitatīvas Masāžas Vannas Latvijā (0)

Ūdens sniedz ne tikai labsajūtu, spēku un enerģiju, tas regulē imūnsistēmas darbību kā arī uzlabo asinsriti. Katram cilvēkam ir nepieciešams atbrīvoties no uzkrātā stresa. Relaksēties, pilnībā atslābināties, uzlabot savu fizisko stavokli.

Masāžas Vannas (0)

Kvalitatīvas masāžas vannas Latvijas teritorijā ražo uzņēmums VURCS, kuru vannu darbnīca atrodas Olaines pilsētas teritorijā. VURCS rāžo hidromasāžas sistēmas un rezerves detaļas masāžas vannām. Masāžas vannas pogas, ūdens sūkņus masāžas vannām, kā arī masāžas vannu sprauslas un hromētās deteļas.

Masāžas Vannas Pneimatiskā Poga VURCS (0)

Latvijas masāžas vannu ražotājs VURCS, kas ražo visu veidu hidromasāžas rezerves detaļu, pneimatiskās masāžas vannu pogas, ūdens padeves stipruma regulētājs masāžas vannām, masāžas vannu ūdens sūķņu rezerves detaļas. Vurcs masāžas vannu uzņēmuma darbnīca atrodās Olaines pilsētā.

Labākais Masāžas Vannu Ražotājs Latvijā ir VURCS (0)

Viss kas ir jāizdara lai iegādātos masāžas vannu VURCS un tik pie labas uz izturīgas masāžas vannas, kas kalpos Jums ilgus un ilgus gadus. Jūsu akrila vannā uzņēmums VURCS iemontēs VURCS hidromasāžas sistēmas, kuras Jūs iepriekš jau būsiet izvēlējusies ar VURCS masāžas vannu speciālistiem.

Masāžas Vannas VURCS ar Latvijā ražotu hidromasāžas sistēmu VURCS (0)

Vurcs kompānija piedāvā lielisku iespēju iegādāties savā mājoklī masāžas vannu. Vispārējā ķermeņa masāža ūdenī izraisa pozitīvas emocijas un miera sajūtu, atslābina un mazina sāpes.

Cersanit Zen Akrila Vannā iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 54 Jets SPA (0)

Masāžas vanna Cersanit Zen Akrila Vannā 180cm x 85cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 54 Jets SPA. Poļu ražotā akrila vanna, un VURCS masāžas sistēmas kopā izveidoja masāžas vannu VURCS ar sistēmu 542 Jets SPA

RAVAK Asymmetric 170cm*110cm VURCS Ūdens Masāžas Sistēmas 542 Jets (0)

Akrila vann RAVAK Asymmetric ar izmēru 170cm uz 110cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 542 Jets SPA 18, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus.n

Masāžas Vannas VURCS ar Latvijā ražotu hidromasāžas sistēmu VURCS (0)

Uzņēmums VURCS ir izveidojis Latvijai piemērotu produktu, par pieejamu cenu un labu kvalitāti, VURCS masāžas vannas. Savā vannas istabai Jūs varat par pieejamu cenu iegādāties hidromasāžas akrila vannu, par aptuveni 500 euro! Ja akrila vannā iemontēt abas sistēmas, hidromasāžas un airo/spa masāžas sistēmas, masāžas vanna būs nedaudz dārgāka, aptuveni 1000 euro, salīdzināt ar ievestajām un jau gatavām masāžas vannām to cena ir 3000 līdz 4000 euro

RAVAK Vannā Rosa II iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmas (0)

Čehu ražotā asimetriskā akrila vannā RAVAK Rosa II ar izmēru 170cm x 105cm iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmas. Vanna Rosa II ir turpinājums iepriekšējam vannas modelim no sērijas Rosa, ko radīja pasaulē pazīstamā dizaineru studija Design Storz. Papildus nepierastai formai tai ir unikāli izstrādāts priekšējais panelis, kas atvieglo piekļuvi vannai.

RAVAK Vannā FORMY 01 iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu 542 Jets (0)

RAVAK Taisnstūra Akrila Vannā FORMY 01 170cm x 75cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets, kur 5 sprauslas ir domātas muguras un plecu masāžai, 4 lielās regulējamās sprauslas sānu masāžai un 2 lielās regulējamās ūdens sprauslas pēdu un kāju masāžai. Hidromasāžas akrila vanna VURCS ar labāko ūdens sistēmu.

Dažādu izmēru mašāžas vannas un burbuļvannas no VURCS (0)

Latvijas uzņēmums VURCS ražo hidromasāžas sistēmas akrila vannām, dažādu izmēru vannām un visu vannu formām. Nav svarīgi cik liela ir Jūsu vannas istaba, uzsākot vannas istabas remotu konsūltējaties ar VURCS uzņemuma speciālistiem par pareizas akrila vannas izvēli un vannas izmēriem. Mēs atradīsim Jums pašu piemērotāko variantu Jūsu vannas istabai.

Kas notiek, ja reti lieto burbuļvannu vai masāžas vannu? (0)

Esmu dzirdējusi, ka hidromasāžas vannas, ja tās masāžas vannas reti lieto, sāk it kā bojāties, aizsērē mehānismi. Vai tas ir tiesa? Cik bieži jālieto burbuļvanna, lai viss būt kārtībā un hidromasāžas vanna ilgi kalpotu?

Masāžas vannas ar VURCS hidromasāžas sistēmām (0)

VURCS jaunajā proektā bij divvietīga masāžas vanna, ar abām VURCS hidromasāžas un airo masāžas ūdens sistēmām. Klāt arī bij japieslēdz ūdens maisītājs ar ūdens kritumu. VURCS darbnīcā tapa divvietīgā hidromasāžas akrila vanna, kas Latvijā vēl nevienam nav izdevies.

VURCS Masāžas vanna – būtiskākais par iegādi un lietošanu (0)

Pirms pieņem lēmumu iegadāties VURCS masāžas vannu, jāzina, kādos gadījumos tā var tikt uzstādīta un kādos ne, tāpat jāpārliecinās, ka spēsi atbilstoši par to rūpēties.

Masāžas Vannas Pneimatiskā Poga un Gaisa Padeves Regulators (0)

VURCS masāžas vannas ir aprikotas ar pneimatiskiem slēdžiem, poga kura savienota ar masāžās vannas ūdens motoru. Par gaisa padevi masāžās vannā atbil gaisa padeves regulātors, kuru pagriežot uz vienu vai otru pusi, mainās hidromasāžas sprauslu padeves stiprums.

Masāžas Vannas VURCS tagad var iepazīt santehnikas veikalos AKVAPLUSS (0)

Uzņēmums VURCS aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražotās akrila masāžās vannas, kura top tepat Latvijā, Olainē.nSantehnikas veikalu tiklā AKVAPLUSS, Rīgā, Ventspilī un Valmierās santehnikas veikalos.

VURCS ūdens masāžas vannas sūknis 660W priekš burbuļvannām un džakuzi (0)

Maksimālais ūdens pacelšanas augstums VURCS ūdens sūknim, m: 10,3m. Maksimālā izmantojamā ūdens temperatūra hidromasāžas vannā VURCS, °C: 50. Frekvence, Hz: 50

Lētas Burbuļvannas Latvijā VURCS sākot no €300.00 (0)

Jā Jūs vēlaties iegadāties kvalitatīvu un lētu hidromasāžas vannu VURCS vannu darbnīca montē VURCS masāžas sistēmu akrila vannās. VURCS cena salīdzinot ar citiem arzemju masāžas vannu ražotājiem ir 2-3 reizes lētākas. Kvalitātes ziņā VURCS hidromasāžas sistēmas ir daudz labākas nekā citu ražotāju ūdens masāžas sistēmas.

Masāžas Vanna Cersanit Octavia ar VURCS Hidromasāžas sistēmu 542 Jets SPA (0)

Hidromasāžas akrila vanna VURCS Cersanit Octavia ar ūden masāžas sistēmu, kura ražota Latvijā, pilsētā Olaine. Akrila vanna ar izmēru 170cm garumā un 70cm platumā. 11 sprauslu hidromasāžas sistēma, 5 spraulsas plecu un muguras masāžai, 4 sānu masāžas sprauslas un 2 pēdu masāžas sprauslas.

Akrila Masāžas vanna Banoperito Tulip 170cm х 70cm ar VURCS hidromasāžu 542 Jets SPA (0)

Akrila Masāžas vanna Banoperito Tulip ar izmēru 170cm х 70cm un VURCS hidromasāža 542 Jets SPA, montēts uz ražots VURCS darbnīcā Olaines pilsētā. VURCS ūdens masāžas sistēmā ietilpst muguras un plecu masāža, sānu masāža un kāju pēdu masāža