Бесшумная массажная ванна Vurcs (0)

Не удивляйтесь, - это возможно! Клиенты по всему миру знают, что аэромассажные компрессоры Vurcs самые тихие в работе. Специалисты компании разработали и внедрили в производство аэромассажный компрессор дополнительно оснащенный устройством поглощения звука.

Kvalitatīvas Masāžas Vannas Latvijā (0)

Ūdens sniedz ne tikai labsajūtu, spēku un enerģiju, tas regulē imūnsistēmas darbību kā arī uzlabo asinsriti. Katram cilvēkam ir nepieciešams atbrīvoties no uzkrātā stresa. Relaksēties, pilnībā atslābināties, uzlabot savu fizisko stavokli.

Masāžas vannas VURCS akrila vannām (0)

Labākās ūdens masāžas sistēmas Latvijā ražo uzņēmums VURCS. Kvalitāte un cena masāžas vannām ir pati labākā eiropā. VURCS uzņēmums ražo masāžas sistēmas tepat Latvijā, Olainē.

Masāžas Vannas (0)

Kvalitatīvas masāžas vannas Latvijas teritorijā ražo uzņēmums VURCS, kuru vannu darbnīca atrodas Olaines pilsētas teritorijā. VURCS rāžo hidromasāžas sistēmas un rezerves detaļas masāžas vannām. Masāžas vannas pogas, ūdens sūkņus masāžas vannām, kā arī masāžas vannu sprauslas un hromētās deteļas.

Masāžas Vannas Pneimatiskā Poga VURCS (0)

Latvijas masāžas vannu ražotājs VURCS, kas ražo visu veidu hidromasāžas rezerves detaļu, pneimatiskās masāžas vannu pogas, ūdens padeves stipruma regulētājs masāžas vannām, masāžas vannu ūdens sūķņu rezerves detaļas. Vurcs masāžas vannu uzņēmuma darbnīca atrodās Olaines pilsētā.

Labākais Masāžas Vannu Ražotājs Latvijā ir VURCS (0)

Viss kas ir jāizdara lai iegādātos masāžas vannu VURCS un tik pie labas uz izturīgas masāžas vannas, kas kalpos Jums ilgus un ilgus gadus. Jūsu akrila vannā uzņēmums VURCS iemontēs VURCS hidromasāžas sistēmas, kuras Jūs iepriekš jau būsiet izvēlējusies ar VURCS masāžas vannu speciālistiem.

Masāžas Vannas VURCS ar Latvijā ražotu hidromasāžas sistēmu VURCS (0)

Vurcs kompānija piedāvā lielisku iespēju iegādāties savā mājoklī masāžas vannu. Vispārējā ķermeņa masāža ūdenī izraisa pozitīvas emocijas un miera sajūtu, atslābina un mazina sāpes.

Cersanit Zen Akrila Vannā iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 54 Jets SPA (0)

Masāžas vanna Cersanit Zen Akrila Vannā 180cm x 85cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 54 Jets SPA. Poļu ražotā akrila vanna, un VURCS masāžas sistēmas kopā izveidoja masāžas vannu VURCS ar sistēmu 542 Jets SPA

RAVAK Asymmetric 170cm*110cm VURCS Ūdens Masāžas Sistēmas 542 Jets (0)

Akrila vann RAVAK Asymmetric ar izmēru 170cm uz 110cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 542 Jets SPA 18, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus.n

RIHO NORA Asimetriskā Akrila Vannā iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets (0)

RIHO NORA Akrila Vannā ar izmēru 160cm x 100cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets. Nestandarta čehu akrila vannā RIHO Nora, tika montēta VURCS masāžas sistēma, kur 5 sprauslas ir muguras un plecu masāžai, 4 lielās sprauslas sānu masāžai, un 2 lielās sprausals pēdu un kāju masāžai.

Masāžas Vannas VURCS ar Latvijā ražotu hidromasāžas sistēmu VURCS (0)

Uzņēmums VURCS ir izveidojis Latvijai piemērotu produktu, par pieejamu cenu un labu kvalitāti, VURCS masāžas vannas. Savā vannas istabai Jūs varat par pieejamu cenu iegādāties hidromasāžas akrila vannu, par aptuveni 500 euro! Ja akrila vannā iemontēt abas sistēmas, hidromasāžas un airo/spa masāžas sistēmas, masāžas vanna būs nedaudz dārgāka, aptuveni 1000 euro, salīdzināt ar ievestajām un jau gatavām masāžas vannām to cena ir 3000 līdz 4000 euro

Maza izmēra akrila vannā BESCO Piramida Bona iemontējām VURCS masāžas sistēmu (0)

Maza izmēra tainstūra akrila vannā ar izmēru (140cm*70cm) 'BESCO Piramida Bona' iemontējam VURCS hidromasāžas sistēmu '542 JETS' Masāžas vanna VURCS ir aprikota ar hidromasāžas sistēmu VURCS, kur 5 sprauslas domātas muguras un plecu masāžai, 4 regulējamas sānu sprauslas, sānu masāžai, un 2 regulējamas sprauslas pēdu un kāju masāžai.

RAVAK Vannā Rosa II iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmas (0)

Čehu ražotā asimetriskā akrila vannā RAVAK Rosa II ar izmēru 170cm x 105cm iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmas. Vanna Rosa II ir turpinājums iepriekšējam vannas modelim no sērijas Rosa, ko radīja pasaulē pazīstamā dizaineru studija Design Storz. Papildus nepierastai formai tai ir unikāli izstrādāts priekšējais panelis, kas atvieglo piekļuvi vannai.

RAVAK Vannā FORMY 01 iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu 542 Jets (0)

RAVAK Taisnstūra Akrila Vannā FORMY 01 170cm x 75cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets, kur 5 sprauslas ir domātas muguras un plecu masāžai, 4 lielās regulējamās sprauslas sānu masāžai un 2 lielās regulējamās ūdens sprauslas pēdu un kāju masāžai. Hidromasāžas akrila vanna VURCS ar labāko ūdens sistēmu.

BESCO PIRAMIDA DELFINA akrila vannā iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu (0)

PMD BESCO PIRAMIDA DELFINA asimetriskā akrila vannā ar izmēru 166cm x 107cm iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu 542 Jets. Hidromasāžas vannā VURCS ir 11 masāžas sprauslas, pmneimatiskais slēdzis un gaisa padeves regulātors.

Latvijā ražotas hidromasāžas sistēmas VURCS akrila vannām (0)

VURCS uzņēmums stradā pēc tāda principa: klients iegādājas jebkuru akrila vannu kas ir pieejama Latvijas tirgū un uzņēmums VURCS šajā vannā iemontēs ūdens masāžas sistēmas

BALTECO Stūra vannā RHEA iemontējām VURCS hidromasāžas un SPA sistēmu 542 JETS SPA (0)

Balteco Stūra akrila vannā Rhea 17, ar izmēru 169cm x 118cm cena: 400.00 €, iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmu un airo masāžas sistēmu 542Jets SPA = Cena: 910.00 €, Kopā: 1310.00 €

SIA VURCS, Olaines novada granta ieguvēja grantu programmas (ie)dvesma 2017. gada sezonā (0)

Uzņēmums VURCS ražo un uzstāda hidromasāžas un SPA masāžas sistēmas akrila vannās. Uzņēmuma produkti ir pārbaudīti, uzticami, viegli lietojami un vienkārši kopjami, lai VURCS hidromasāžas sistēmu īpašnieki varētu neuztraucoties baudīt to sniegtos ieguvumus savā vannas istabā

Ravak vanna Rosa 2 un RAVAK vanna FORMY 01 kopā ar VURCS hidromasāžas sistēmu (0)

Jau drīzumā uzņēmums VURCS, kurš ražo masāžas vannu sistēmas, montēs šajās Ravak akrila vannās hidromasāžas sistēmas, Ravak vannas Rosa 2 1700mm uz 1050mm un FORMY 01 170cm uz 75cm tikas aprīkotas ar VURCS masāžas sistēmām 542 JETS SPA 12, AIRO masāžas sistēma kopā ar hidromasāžu.

Apbalvoti konkursa 'Cersanit un VURCS' uzvarētāji (0)

Kopīgi rikotajā konkurs, uzņēmums 'Cersanit' davināja balvā divas akrila vannas Cersanit Octavia, bet uzņēmusm 'VURCS' balvā davināja divas hidromasāžas sistēmas priekš šim akrila vannām

VURCS ūdens terapijas sistēmas palīdz uzlabot visa ķermeņa labsajūtu (0)

Zemūdens masāža ir vispārējā ķermeņa masāža ūdenī, kas izraisa pozitīvas emocijas un miera sajūtu, atslābina, mazina sāpes, veicina vielmaiņu un asins apgādi, tai piemīt nomierinošs vai tonizējošs ārstniecisks efekts.

Dažādu izmēru mašāžas vannas un burbuļvannas no VURCS (0)

Latvijas uzņēmums VURCS ražo hidromasāžas sistēmas akrila vannām, dažādu izmēru vannām un visu vannu formām. Nav svarīgi cik liela ir Jūsu vannas istaba, uzsākot vannas istabas remotu konsūltējaties ar VURCS uzņemuma speciālistiem par pareizas akrila vannas izvēli un vannas izmēriem. Mēs atradīsim Jums pašu piemērotāko variantu Jūsu vannas istabai.

Uzņēmums “VURCS” aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražoto produkciju (0)

Uzņēmums “VURCS” aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražoto produkciju tirzniecības centrā 'SB Siltumtehnika' Maskavas iela 444b, LV-1063. VURCS hidromasāžas vannas tiek ražotas un montētas tepat Latvijā, Olainē

Lētas un kvalitatīvas vannas Latvijā VURCS (0)

Latvijas santehnikas ražotājs VURCS, kas nodarbojas ar vannu ražošanu un hidromasāžu sistēmu montēšanu akrila vannās, piedāvā unikālu iespēju uzsākot vannas istabas remontu konsultēties ar VURCS masāžas vannu speciālistiem, kādu vannu iegādāties savai vannas istabai.

Kas notiek, ja reti lieto burbuļvannu vai masāžas vannu? (0)

Esmu dzirdējusi, ka hidromasāžas vannas, ja tās masāžas vannas reti lieto, sāk it kā bojāties, aizsērē mehānismi. Vai tas ir tiesa? Cik bieži jālieto burbuļvanna, lai viss būt kārtībā un hidromasāžas vanna ilgi kalpotu?

Masāžas vannas ar VURCS hidromasāžas sistēmām (0)

VURCS jaunajā proektā bij divvietīga masāžas vanna, ar abām VURCS hidromasāžas un airo masāžas ūdens sistēmām. Klāt arī bij japieslēdz ūdens maisītājs ar ūdens kritumu. VURCS darbnīcā tapa divvietīgā hidromasāžas akrila vanna, kas Latvijā vēl nevienam nav izdevies.

VURCS Masāžas vanna – būtiskākais par iegādi un lietošanu (0)

Pirms pieņem lēmumu iegadāties VURCS masāžas vannu, jāzina, kādos gadījumos tā var tikt uzstādīta un kādos ne, tāpat jāpārliecinās, ka spēsi atbilstoši par to rūpēties.

Masāžas Vannas Pneimatiskā Poga un Gaisa Padeves Regulators (0)

VURCS masāžas vannas ir aprikotas ar pneimatiskiem slēdžiem, poga kura savienota ar masāžās vannas ūdens motoru. Par gaisa padevi masāžās vannā atbil gaisa padeves regulātors, kuru pagriežot uz vienu vai otru pusi, mainās hidromasāžas sprauslu padeves stiprums.

Masāžas Vannas VURCS tagad var iepazīt santehnikas veikalos AKVAPLUSS (0)

Uzņēmums VURCS aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražotās akrila masāžās vannas, kura top tepat Latvijā, Olainē.nSantehnikas veikalu tiklā AKVAPLUSS, Rīgā, Ventspilī un Valmierās santehnikas veikalos.

VURCS ūdens masāžas vannas sūknis 660W priekš burbuļvannām un džakuzi (0)

Maksimālais ūdens pacelšanas augstums VURCS ūdens sūknim, m: 10,3m. Maksimālā izmantojamā ūdens temperatūra hidromasāžas vannā VURCS, °C: 50. Frekvence, Hz: 50

Lētas Burbuļvannas Latvijā VURCS sākot no €300.00 (0)

Jā Jūs vēlaties iegadāties kvalitatīvu un lētu hidromasāžas vannu VURCS vannu darbnīca montē VURCS masāžas sistēmu akrila vannās. VURCS cena salīdzinot ar citiem arzemju masāžas vannu ražotājiem ir 2-3 reizes lētākas. Kvalitātes ziņā VURCS hidromasāžas sistēmas ir daudz labākas nekā citu ražotāju ūdens masāžas sistēmas.

Caurumu urbšana akrila vannā vai burbuļvannā VURCS (0)

VURCS uzņēmums rāda piemēru kā notiek urbšanas proces akrila vannā RAVAK, pēc caurumu urbšanas akrila vannā tā lēnām top par masāžas vannu, vai burbuļvannu. Masāžas vannu ražošana notiek Latvijā, Olainē.

Burbuļvannas un HidroMasāža VURCS Latvija (0)

Ūdens masāža ir unikāla procedūra, kas sevī apvieno ūdens dziedinošo spēku un masāžas relaksējošās īpašības, sniedzot mieru un baudījumu gan ķermenim, gan prātam. Patīkami siltais ūdens un masāžas strūklas ar dažādu intensitāti un amplitūdu veicina muskuļu atslābināšanos un mazina sāpes. VURCS HidroMasāžas procedūra ieteicama gan sievietēm gan vīriešiem.

Par Facebook konkursa uzvarētāju kļūst Ilze Bergmane, balvā saņemot 1'000euro savas vannas istabas remontam (0)

Uzņēmumu VURCS un RAVAK rikotajā konkursā 'VURCS Ltd' Facebook mājas lapā, ar balvu 1'000 euro vannas istabas remontam, par uzvarētāju kļuva ILZE BERGMANE. Ilze izpildīja visus konkursa nosacījumus un ne, tikai, palīdzot zimoliem VURCS un RAVAK kļūt daudz atpazīstamākiem Latvijas santehnikas tirgū.

Kas ir Akrils un Akrila vannas? (0)

Pēdējā laikā ļoti iecienīti ir akrila izstrādājumi, un tam ir savs izskaidrojums. Akrils ir viens no cietākajiem plastikāta izstrādājumiem. Tas atzīts par ekonomisku, estētisku un veselībai nekaitīgu materiālu. Salīdzinot ar čuguna vai mākslīgā marmora izstrādājumu svaru, akrils ietilpst “vieglākajā grupā”. Akrila vannas svars faktiski nepārsniedz 15—25 kilogramus. Tas nozīmē, ka šo izstrādājumu var viegli aiznest un novietot vajadzīgajā vietā. Tajā pat laikā akrila vannas nav tik izturīgas kā no čuguna vai akmens massas darinātās. Pēdējās saimniekam kalpos ilgāk. Taču akrila vannas labi un ilgi notur siltumu, kā arī slāpē hidrosistēmas radīto troksni.

Masāžas Vanna Cersanit Octavia ar VURCS Hidromasāžas sistēmu 542 Jets SPA (0)

Hidromasāžas akrila vanna VURCS Cersanit Octavia ar ūden masāžas sistēmu, kura ražota Latvijā, pilsētā Olaine. Akrila vanna ar izmēru 170cm garumā un 70cm platumā. 11 sprauslu hidromasāžas sistēma, 5 spraulsas plecu un muguras masāžai, 4 sānu masāžas sprauslas un 2 pēdu masāžas sprauslas.

Akrila Masāžas vanna Banoperito Tulip 170cm х 70cm ar VURCS hidromasāžu 542 Jets SPA (0)

Akrila Masāžas vanna Banoperito Tulip ar izmēru 170cm х 70cm un VURCS hidromasāža 542 Jets SPA, montēts uz ražots VURCS darbnīcā Olaines pilsētā. VURCS ūdens masāžas sistēmā ietilpst muguras un plecu masāža, sānu masāža un kāju pēdu masāža

Akrila vanna RAVAK ROSA II 170cm x 110cm ar VURCS SPA Hidromasāža sistēmu (0)

Akrila vanna RAVAK ROSA II ar izmēru 170cm * 110cm, kurā iemontēta Hidromasāžas un SPA masāžas sistēmas VURCS 542 Jets SPA.

VURCS Masāžas Akrila Vanna Besco Rima PMD 130cm x 85cm (0)

Ļoti mazā akrila vannā Besco Rima ar izmēru 130cm uz 85cm VURCS uzņēmus iemontēja hidromasāžas sistēmu VURCS 542 Jets. 5 sprausla muguras un plecu masāžai, 4 lielās regulējamās sprauslas sānu masāžai un 2 lielās rehulējamās sprauslas pēdu masāžai.

Labākās masāžas vannas un hidromasāžas vannas Latvijā (0)

Par labāko ūdens masāžas vannu vai hidromasāžas vannu var uzskatīt to vannu, kura ir montēta priekš Jums individuāli. Ar šādu pakalpojumu Latvijā nodarbojās uzņēmums VURCS, kuru darbnīca atrodās Olaines pilsētā.

Tirīšanas līdzeklis VURCS džakuzi un hidromasāžu sistēmām HG 1L (0)

Burbuļvannas lietošanas laikā un pēc tam iekšējā sistēmā notiek baktēriju veidošanās un kaļķa, ziepju un eļļas piesārņojuma veidošanās. Ja gadījumā netiek veikta regulāra tīrīšana, burbuļvanna nedarbosies tik labi un visbeidzot var arī sabojāties.

Какую пользу приносит водный массаж VURCS? (0)

В ряду физиотерапевтических процедур водный массаж стоит на втором месте после мануального. Он почти так же эффективен, а к пользе физического давления добавляется еще и целебное воздействие воды. Боль, усталость, напряжение в воде чувствуются гораздо меньше.

Kādēļ VURCS hidromasāžas vannas ir pašas labākās Latvijas santehnikas tirgū? (0)

VURCS uzņēmums ir pavisam jauns Latvijas tirgū, bet šī uzņēmuma pieredze ārpus Latvijas sasniedz 35 gadus hidromasāžas un SPA vannu ražošanā. VURCS ūdens masāžas sistēmas jeb tā sauktā hidromasāža nāk no Lielbritānijas. Katra hidromasāžas sastāvdaļa tiek ražota un testēta Anglijā pēc augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem.

Akrila vanna Riho Future 180cm uz 80cm ar VURCS Hidromasāžas vannu 542 Jets SPA (0)

Akrila vannā Riho Future ar izmēŗu 180cm garumā un 80cm platumā, VURCS uzņemums iemontēja hidromasāžas sistēmu VURCS 542 Jets SPA, kur 5 sprauslas ir muguras un plecu masāžai, 4 lielās regulējamās sprauslas sānu masāžai un 2 lielās sprauslas pēdu masāžai

Cersanit Octavia 150cm uz 70cm vai 170cm uz 70cm ar VURCS Hidromasāžu (0)

Akrila vanna Cersanit Octavia, taisnstūra akrila vanna Octavia 150cmx70cm vai 170cmx70cm, akrila vanna ražota Polijā un ir piemērota hidromasāžas sistēmas montēšanai šajā akrila vannā. Sienu biezums akrila vannā Cersanit Octavia ir 4,2mm, ar VURCS ūdens masāžas sistēmu šī hidromasāžas vanna kalpos Jums ilgus gadus

RAVAK Asymmetric 170cm*110cm VURCS Ūdens Masāžas Sistēmas 542 Jets SPA 18 (0)

Akrila vann RAVAK Asymmetric ar izmēru 170cm uz 110cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 542 Jets SPA 18, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus.

Ravak BeHappy 150cmx75cm un VURCS Hidromasāžas Sistēma 642 Jets SPA (0)

Akrila vann Ravak BeHappy ar izmēru 150cm uz 75cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 642 jets SPA, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus. VURCS masāžas vannas ir viegli lietojamas ar pneimatisko slēdzi un gaisa padeves regulātoru.

PAA ACCORD vanna 170cm*85cm un VURCS Hidromasāžas sistēma 542 Jets (0)

Akrila vann PAA ACCORD ar izmēru 170cm uz 85cm imontēta VURCS hidromasāžas ūdens sistēma 542 jets SPA, vanna ir piemērota masāžas sistēmas montēšanai, kas padarīs vannnu un sistēma stabili ilgus gadus. VURCS masāžas vannas ir viegli lietojamas ar pneimatisko slēdzi un gaisa padeves regulātoru.

Nomaini Savu Veco Vannu Pret Jaunu VURCS Hidromasāžas Akrila Vannu (0)

Paši Montējam un Ražojam Masāžas Sistēmas Akrila Vannām tepat Latvijā Olainē. Visiem vannu izmēriem: 140cm*70cm, 150cm*70cm, 160cm*70cm utt. Kas ietilpst cenā: ✅akrila vanna✅VURCS masāžas sistēma 542 Jets✅sānu panelis 70cm✅lielais panelis✅minimus 4 gadu garantija un arī pēc garantijas beigām uzņēmums VURCS vienmēr sniegsim nepieciešamo palīdzību

Riho Future 180cm*80cm, VURCS Hidromasāžas sistēma 542 Jets SPA 12 (0)

Paši Montējam un Ražojam Masāžas Sistēmas Akrila Vannām tepat Latvijā Olainē. Visiem Vannu izmeriem, Maziem vai Lieliem(taisnstura, apaļa vai stūra), Labākās Cenas Masāžas Vannām. Vecai vai Jaunai Akrila Vannai. Garantija un Apkope 4 gadi. Izgatavošana un Piegāde līdz 2 dienām

Masāžas Akrila Vanna VURCS | RAVAK Gentiana 150x150 (0)

Ražots Latvijā www.Vurcs.lv Hidromasāžas un SPA Akrila Vanna ar unikālu VURCS ūdens masāžas sistēmu. Kontakttālrunis: +371 22-464-032

Акриловая ванна Banoperito TULIP 170 х 70 (0)

Tulip – модель от польской компании Banoperito. Лаконичный дизайн прямоугольной белой конструкции позволяет идеально вписать устройство в любой интерьер. Как и большинство акриловых ванн, представленное изделие характеризуется:

Чем полезен гидромассаж Vurcs.lv (0)

Правильно сделанный гидромассаж является очень полезным - вы начнете ощущать, как он действует, еще до окончания сеанса. Мощные струи воды стимулируют кровообращение и лимфооток во всем теле. Благодаря высокой температуре воды раскрываются и очищаются поры, поэтому после процедуры ваша кожа будет выглядеть более чистой, свежей и здоровой

Как почистить гидромассажную ванну VURCS (0)

После напряженного дня вы пришли домой и решили принять ванну джакузи, которой уже давно не пользовались. Вы включили музыку, наполнили ванну горячей водой, зажгли ароматические свечи, налили себе бокал вина, залезли в ванную, включили массажные струи и только начали расслабляться, как почувствовали, что покрываетесь скользкой черной гадостью и жирными серыми пузырями!

Hidromasāža jeb ūdens dziedniecība (0)

Nevienam nav noslēpums, ka ūdens dziedniecība sniedz ne tikai labsajūtu, spēku, veldzi un veselību, bet arī ir viena no senākajām ārstniecības metodēm, kas tiek lietota slimību ārstēšanai un profilaksei. Tā sniedz ārstējošu iedarbību, regulē imūnsistēmas darbību, kā arī veicina organisma norūdīšanos. Ūdensdziedniecības procedūras veic arī skaistumkopšanas nolūkā, tās palīdz atbrīvoties no liekā svara un celulīta, jo uzlabo asinsriti un aktivizē vielmaiņu.

VURCS Džakuzi Sistēma Akrila Vannām 542 SPA (0)

Zemūdens strūklu iedarbība hidromasāžas laikā lieliski attīra ādu, piesātina to ar skābekli, izvada toksīnus, stimulē un piešķir audiem un muskuļiem tonusu, aktivizē asinsriti un vielmaiņu, paātrina atjaunošanās procesus un uzlabo organisma vispārējo stāvokli.

VURCS Džakuzi Sistēma SPA 12 vai 18 (0)

SPA vanna palīdzēs Jums atpūsties, atgūt spēkus un veselību. Tagad Jums un Jūsu ģimenei katru dienu būs iespēja izbaudīt patīkamo masāžas iedarbību un rūpēties par savu veselību neizejot no mājām.

VURCS Džakuzi Sistēma Akrila Vannām 362 Jets (0)

Hidromasāža – iznīcina vai būtiski samazina stresa izraisīto ietekmi uz cilvēka veselību un pašsajūtu, atbrīvo muskuļus no saspringuma, uzlabo asinsriti, samazina hroniskas sāpes, uzlabo imūno sistēmu, uzlabo ādas krāsu un struktūru, palīdz atbrīvoties no bezmiega.

VURCS Džakuzi Sistēma Akrila Vannām 362 Jets (0)

Šī unikālā masāžas vanna tiek plaši izmantota kosmetoloģijā - celulīta, striju, liekā svara un rētaudu ārstēšanā. Veicina vielmaiņas procesus, tauku dziedzeru darbību, vielmaiņas starpproduktu un galaproduktu ātrāku izvadīšanu, kā arī uzlabo asins un limfas cirkulāciju.n

VURCS Džakuzi Sistēma Akrila Vannām 12M Jets (0)

Procedūras ūdens masāžu vannā atbilst augstiem ūdens masāžas fizioterapijas standartiem un efektīvi atbrīvo no stresa un depresijas, noņem spriedzi un nogurumu. Vanna var tikt izmantota ar saldūdeni, minerālo un jūras ūdeni.

VURCS Džakuzi Sistēma Akrila Vannām 33 Jets (0)

Procedūras laikā cilvēka organismā aktivizējas visi metaboliskie procesi. Pastiprinās limfas cirkulācija, atjaunojas optimālais ūdens balanss audos – pazūd tūskas.

VURCS Hidromasāžas Sistēma Akrila Vannām 8 JETS (0)

Procedūras laikā notiek taukaudu sairšanas un izvadīšanas process, atveras poras, izvadās zemādas sārņi. Uzlabojas ādas krāsa un tās struktūra. Veicina muskuļu relaksāciju, kā arī samazina muskuļu saspringumu un sāpes. n

SPA vanna palīdzēs Jums atpūsties (0)

SPA vanna palīdzēs Jums atpūsties, atgūt spēkus un veselību. Tagad Jums un Jūsu ģimenei katru dienu būs iespēja izbaudīt patīkamo masāžas iedarbību un rūpēties par savu veselību neizejot no mājām.

РЕКОМЕНДАЦИИ ПО УХОДУ ЗА САНТЕХНИКОЙ «VURCS» (0)

Сохранение гидромассажной ванны в хорошем состоянии на протяжении всего срока службы возможно при соблюдении несложных условий

Польза и вред от применения гидромассажа (0)

О пользе гидромассажа сказано многое, а существует ли какой-нибудь негативный эффект? При различных исследованиях воздействий гидромассажа на организм человека не было обнаружено никаких вредных последствий.

SPA masāžas sistēma mājas apstākļos (0)

Vanna ir labākā vieta, lai relaksētos pēc grūtās darba dienas, kā arī reizi nedēļā sarīkotu sev relaksējošu SPA sava ķermeņa un gara labsajūtai.

Hidromasāžas vannas - efektīvs līdzeklis cīņā ar celulītu un nogurumu (0)

Mūsdienu sievietes ikdienā, kad bieži nākas piedzīvot stresu, nemieru, nepareizus ēšanas paradumus un vēl strādāt sēdošu darbu, ļoti izplatītas problēmas ir nogurums un celulīta veidošanās. Lai gan ir dzirdētas daudzas iespējas, kā no netīkamās "apelsīna miziņas" atbrīvoties, tikai retos gadījumos kāds no līdzekļiem arī reāli palīdz.

Гидромассажная ванна джакузи (0)

С давних времен человек использовал природные источники для поддержания физической чистоты и здоровья. И особенно благодатными для таких процедур были земли с природными гейзерами. Такое чудо природы не могло остаться без внимания человека, была изобретена гидромассажная ванна джакузи, аналог природного гейзера в домашних условиях.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 362 Jets (0)

Hidromasāža – iznīcina vai būtiski samazina stresa izraisīto ietekmi uz cilvēka veselību un pašsajūtu, atbrīvo muskuļus no saspringuma, uzlabo asinsriti, samazina hroniskas sāpes, uzlabo imūno sistēmu, uzlabo ādas krāsu un struktūru, palīdz atbrīvoties no bezmiega.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 6 Jets SPA (0)

Dotajā modelī ierīkotas tonizējošās un stimulējošās strūklas un gaisa SPA masāžas funkcija. Atbilst augstiem fizioterapijas hidromasāžas standartiem. Iebūvētais profils mugurai un gurniem, nodrošina pilnas relaksācijas sajūtu.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 8 Jets (0)

Procedūras laikā notiek taukaudu sairšanas un izvadīšanas process, atveras poras, izvadās zemādas sārņi. Uzlabojas ādas krāsa un tās struktūra. Veicina muskuļu relaksāciju, kā arī samazina muskuļu saspringumu un sāpes.

VURCS Hidromasāžas Sistēma SPA 12 (0)

SPA vanna palīdzēs Jums atpūsties, atgūt spēkus un veselību. Tagad Jums un Jūsu ģimenei katru dienu būs iespēja izbaudīt patīkamo masāžas iedarbību un rūpēties par savu veselību neizejot no mājām.

VURCS ŪDENS MASĀŽAS SISTĒMAS VEIDI (0)

Muguras / plecu masāžas sistēma:nŪdens plūsma caur minisprauslām, kas ir anatomiski veidotas un pielāgotas muguras daļai, nodrošina muguras masāžu vannā, veicinot tonizējošu sajūtu.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 542 SPA (0)

Zemūdens strūklu iedarbība hidromasāžas laikā lieliski nattīra ādu, piesātina to ar skābekli, izvada toksīnus, stimulē un piešķir audiem un muskuļiem tonusu, aktivizē asinsriti un vielmaiņu, npaātrina atjaunošanās nprocesus un uzlabo organisma vispārējo stāvokli.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 33 Jets (0)

Procedūras laikā cilvēka organismā aktivizējas visi metaboliskie procesi. Pastiprinās limfas cirkulācija, atjaunojas optimālais ūdens balanss audos – pazūd tūskas.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 362 Jets (0)

Šī unikālā masāžas vanna tiek plaši izmantota kosmetoloģijā - celulīta, striju, liekā svara un rētaudu ārstēšanā. Veicina vielmaiņas procesus, tauku dziedzeru darbību, vielmaiņas starpproduktu un galaproduktu ātrāku izvadīšanu, kā arī uzlabo asins un limfas cirkulāciju.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 542 Jets (0)

Hidromasāžas vannai ir neskaitāmi efekti, kas nāk npar labu ķermenim un ngaram, visvairāk tieši daiļā dzimuma pārstāves piesaista fakts, ka ar īpašo masāžas seansu palīdzību var atbrīvoties no tik nevēlamā celulīta.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 362 Jets (0)

Šī unikālā masāžas vanna tiek plaši izmantota kosmetoloģijā - celulīta, striju, liekā svara un rētaudu ārstēšanā. Veicina vielmaiņas procesus, tauku dziedzeru darbību, vielmaiņas starpproduktu un galaproduktu ātrāku izvadīšanu, kā arī uzlabo asins un limfas cirkulāciju.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 8 Jets (0)

rocedūras laikā notiek taukaudu sairšanas un izvadīšanas process, atveras poras, izvadās zemādas sārņi. Uzlabojas ādas krāsa un tās struktūra. Veicina muskuļu relaksāciju, kā arī samazina muskuļu saspringumu un sāpes.

VURCS Hidromasāžas Sistēma 542 Jets (0)

Procedūras ūdens masāžu vannā atbilst augstiem ūdens masāžas fizioterapijas standartiem un efektīvi atbrīvo no stresa un depresijas, noņem spriedzi un nogurumu. Vanna var tikt izmantota ar saldūdeni, minerālo un jūras ūdeni.